Fabrikalar, üretim alanları, havalandırma kanalları, depolar vb gibi  alanlarda, endüstriyel temizlik makineleri ve  bu yüzeylere uygun kimyasallar kullanarak uyguladığımız temizlik hizmetidir.

Endüstriyel TemizlikEndüstriyel temizlik, temizlik şirketimiz tarafından, fabrikalar, üretim alanları, makine parkurları ,sistem odaları, havalandırma kanalları, depolar vb. gibi alanlarda endüstriyel temizlik makineleri ile bu yüzeylere uygun kimyasallarla yapılan temizliktir. Fabrikalarda zeminlerin temizlenmesi, isteğe göre makine parkur ve üretim alanlarının temizlenmesi, varsa cam ve çerçevelerin projenin durumuna göre mobil vinç veya asansör yardımı ile temizlenmesi, depoların gereken yerlerinin temizlenmesini içerir. Sistem odası ve havalandırma kanalları gibi hassas bölgelerde kablo, makine ,ekipman ve elektronik eşyaların zarar görmesi ihtimali göze alınarak  özel buhar makineleri ve basınçlı kompresörler yardımı ile uzmanlık isteyen detaylı bir temizlik yapılmaktadır. Sistem odaları, havalandırma kanalları, makine parkurları gibi kablo, makine ve elektronik eşyaların çoklukla bulunduğu ortamlarda temizlikle ilgili yanlış bir uygulama gerçekten de büyük maddi ve manevi kayıplara yol açabilir. Temizlik yapılırken uygulanana yanlış kimyasal kullanımı yada yanlış temizlik metodu makine ve elektronik eşyalarınıza tamiri olmayan zararlar verebilir. Diğer bölümlerde de bahsettiğimiz üzere temizlik hizmeti gerçekten de uzman ve profesyonel temizlik şirketleri tarafından alınması gereken bir hizmettir. Sizde böyle mağduriyetler yaşamamak için tercih edeceğiniz temizlik firmasını seçerken lütfen dikkat ediniz.

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik müşterilerimizin inşaat sonrası, evlerine taşınırken yada boya ve tadilat gibi işlemler sonrasında kirlenmiş olan ev, ofis ,fabrika vb. gibi oturum alanlarının temizlenmesini kapsamaktadır. İnşaat sonrası temizlik tadilat görmüş alanın temizliği beton tügla, moloz vb. gibi maddelerden arındırılarak çevrenin temizlenmesini kapsar. Yüzeyler ve duvarlarda kalan boya ve her çeşit lekeden arındırılarak, cam ve çerçevelerin yüzey ve zeminlere uygun kimyasallar ve temizlik ekipmanlarıyla temizlenerek, oturuma ve çalışmaya hazır hale getirilmesidir.